KONKURS Szkolenia na aplikacje mobilne dla specjalistów IT

Wygraj wysokopojemny przenośny dysk o pojemności 1000 GB. Spróbuj odpowiedzieć na jedno wybrane pytanie.

ANDROID:

Jakie parsery XML są zalecane dla aplikacji wykorzystujących je w procesie analizy XML-owych źródeł danych. Dlaczego nie wszystkie są rekomendowane?

 

iOS:

Piszesz aplikację dla iOS używając języka SWIFT, która inicjuje bardzo długie zadania z użyciem metody viewDidLoad . Procesy te powodują zatrzymanie ładowania widoku, na tyle długo że powoduje to awarię całej aplikacji. Jak zrealizować takie długie zadanie żeby było wykonane w tle, nie zawieszało widoku i nie niszczyło aplikacji. Po wykonaniu zadania w tle, żeby następowała aktualizacja widoku.

 

Windows Phone:

W jaki sposób poprawnie oprogramować cykl życia aplikacji (np. przerwanie działania aplikacji, gdy zadzwoni telefon) w systemie Windows Phone 8.1.

Konkurs trwa od 01.10.2015 do 10.12.2015 r. Poprawne odpowiedzi prosimy wysyłać ma maila [email protected] w tytule maila wpisując drukowanymi literami wyraz KONKURS i nazwę aplikacji mobilnej na którą wysyłacie Państwo odpowiedź. Regulamin konkursu do pobrania jest na stronie http://cts.com.pl/Aktualnosci/Szkolenia-na-aplikacje-mobilne-dla-specjalistow-IT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × jeden =