DevCon w Warszawie

Konferencja dla programistów i innych specjalistów IT

Jesteś miłośnikiem programowania? Zajmujesz się budowaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych? Postaw na swój rozwój i dowiedz się więcej! Zastanawiasz się jak zdobyć fundusze, żeby zarabiać na swoich pomysłach? Tylko teraz panel poświęcony startupowi ułatwi Ci ekspansję na rynek informatyczny. Wystartuj z GigaCon i zaprogramuj swój biznes!

20 listopada br. w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja DevCon. Tematyka spotkania poświęcona jest przeglądowi dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych w budowaniu projektów programistycznych i aplikacji, w procesach wdrożeniowych oraz w codziennym wykorzystywaniu stworzonych rozwiązań.

Ponadto, podczas sesji poświęconej startupowi będziemy mówić o tym, jak sprawdzić czy pomysł ma wartość rynkową, jak go rozwijać i jak na nim zarabiać.
Wybrane wykłady:

  • Wykorzystaj potencjał Open Source w innowacyjnej firmie ? zawsze świadomie (Ryszard Dałkowski – Microsoft Sp. z o.o.)
  • Wyzwania prawne przy budowie zaawansowanych platform IT (XaaS, Agile i prawo) (Rafał Malujda – Kancelaria Radcy Prawnego – malujda.pl)
  • Scalania – wspólna nauka programowania w języku Scala (Jacek Laskowski)
  • Tworzenie technologii to nie wszystko. Trzeba jeszcze wiedzieć jak ją dobrze sprzedać (Tomasz Czapliński – LMS Invest oraz SpeedUp Group)

Kolejne tematy wkrótce!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania oraz Stowarzyszenie Polski Rynek Oprogramowania!

Więcej szczegółowych informacji oraz program konferencji znajduje się na stronie:
http://gigacon.org/devcon/warszawa

Wśród uczestników wydarzenia rozlosujemy atrakcyjne nagrody, m.in. książki ufundowane przez Grupę Wydawniczą HELION, gry komputerowe „Dead Island Riptide” ufundowane przez polskie studio Techland, bony rabatowe na szkolenia przygotowujące do zdania międzynarodowych egzaminów na certyfikaty: REQB, IBAQB, ISTQB ufundowane przez Centrum egzaminacyjne SQAM!

Udział w konferencji jest całkowicie BEZPŁATNY. Słuchaczom zapewniamy: komplet materiałów konferencyjnych, przerwy kawowe, możliwość uczestniczenia w wybranych sesjach tematycznych.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie:http://gigacon.org/devcon/warszawa/rejestracja

Kontakt z organizatorem:Barbara Gilbas [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − pięć =