Stay inspired! – Seminarium NetVision

Seminarium skierowane jest zarówno do studentów i absolwentów Uczelni Technicznych i Ekonomicznych, sektora MSP, największych firm z całej Polsce oraz całego środowiska akademickiego.


Podczas czternastej edycji Seminarium zaprezentujemy trzy bloki tematyczne, w ramach których proponujemy następujące ścieżki szczegółowe:

  • Stay inspired! – Soft Skilles, Stay inspired. To moduł związany z wyborem własnej życiowej ścieżki oraz o tym, co poza „twardą” wiedzą jest ważne w życiu – rozwój umiejętności miękkich.
  • Stay inteligent! – Smart & inteligent, Domy nowych technologii, Mobile & Social Media. Dzień pod znakiem możliwości sztucznej inteligencji, inteligentnych domów oraz o aktualnych trendach w technologiach mobilnych.
  • Plan, act and make money – Forex – graj i wygrywaj, Don’t make me think – co nieco o UX, Project Management. W tym dniu studenci dowiedzą się, jak rozsądnie inwestować pieniądze, jak rozwiązywać problemy na poziomie projektu oraz jaką rolę odgrywa analiza biznesowa w zarządzaniu projektami.

Dodatkową ścieżką organizowaną przez gdański oddział międzynarodowej organizacji studenckiej
ESTIEM będzie Vision (całość w języku angielskim), podczas której omówione zostaną zagadnienia
dotyczące zarządzania relacją z klientem w organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =